Nagepat

Nagepat oyunları izinsiz paylaşılamaz.Görürseniz bize bildirin lütfen.

Sıkça Sorulan Sorular

Nagepat hakkında bilmek istediğiniz tüm bilgiler burada
Nagepat at yarışı konusunda yarışseverlere yardımcı olma amaçlı ve fikir konusunda eşi benzeri olmayan bir bilgisayar yazılımıdır.
Bilindiği üzere Nagepat,kupon hazırlamak için daima sağlıklı verilere ihtiyaç duyar.Şu an mevzubahis illerde ve yabancı yarışlarda bu verilere tam olarak güvenemediği için yarışsevere bu hizmeti üzülerek sunamamaktadır.İleri bir zamanda siz değerli yarışseverlere belki bir gün bunun da mümkün olacağının müjdesini verebiliriz .
Aynı bütçede ve aynı oyun sırasında versiyon kuponlar sunabilir.BİR KUPON SEÇ tuşuna tutarı değiştirmeksizin tekrar bastığınızda size biraz daha farklı fakat yaklaşık aynı tutarda bir kupon yazabilir.
Nagepat yarışların başlamasına bir kaç saat kala sisteme koyar.
Kendi başına bir anlam ifade etmeyen ve başka sözcüklerin hecelerinden oluşmuş özgün bir kelimedir.
Evet değişebilir.Değişen hava ve pist şartları,çıkan atlar,yeni gelmiş idman bilgileri,jokey değişiklikleri gibi durumlardan dolayı oyununu yeni veriler geldiği anda günceller.Güncelleme zamanı da ekranda verilmektedir.
Geçmiş yarışlar bölümünden geriye dönük olarak minimum tutarda başarılı kuponunu görebilirsiniz.Daha önceki kazançlı kuponlarına ise "Haberler" seçeneğinden bakabilirsiniz.
NAGEPAT, ilk ayaktan sonra sadece devam eden kuponları gösterir.Yarışlar bittikten sonra ise en düşük bütçeli ve en başarılı kuponu sergiler.